تعاریف : به طور کلی واژه های کلیدی تعریف شده در متن شرایط و ضوابط کاربامو مشتمل بر موارد سرویس دهنده، سرویس گیرنده، کاربامو ، سرویس و کاربر می باشد و مفهوم هر یک به قرار ذیل می باشد

سرویس دهنده : منظور شخص حقیقی یا حقوقی بوده که به عنوان پیمانکار با کاربامو همکاری می نماید و ارایه دهنده سرویس به سرویس گیرنده می باشد .

سرویس گیرنده : منظور کاربر یا استفاده کننده از سرویس های ارایه شده در کاربامو می باشد .
کاربامو : فضای مجازی و یا خطوط تلفن ثبت سفارش های در دسترس سرویس گیرنده جهت استفاده از سرویس های ارایه شده توسط سرویس دهنده .
سرویس : نیازها و انتظارات مورد نیاز سرویس گیرنده .
کاربر : هر شخص حقیقی یا حقوقی استفاده کننده از کاربامو فارغ از ماهیت سرویس دهنده یا سرویس گیرنده بودن وی .

‌سرویس گیرنده در کاربامو می پذیرد که شرایط و ضوابط کاربامو را به صورت کامل مطالعه نموده و پذیرفته است . این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند ، استفاده مستمر سرویس گیرندگان از کاربامو به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات کاربامو است .

قوانین استفاده از کاربامو

سرویس گیرنده حق ندارد به اسم و مشخصات اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر ثبت سفارش کند

شماره پشتیبانی کاربامو ۰۹۱۷۴۰۰۰۶۲۰ را به خاطر بسپارید، در صورت بروز هر موردی با واحد پشتیبانی تماس بگیرید .

  •        کاربامو به دلایل مختلف با برخی  همیاران قطع همکاری میکند به همین دلیل از هماهنگی مستقیم با همیاران اجتناب کنید، ارتباط مستقیم باعث میشه شما امنیت، و پشتیبانی خدمات را از دست بدید .

استفاده مداوم از یک همیار به مرور زمان، به دلیل ایجاد رابطه صمیمانه باعث درخواستهای غیرمعمول می شود، اطلاع شرکت از وضعیت سرویس دهی همیاران علاوه بر اینکه سبب نظارت دائمی بر کار و رفتار آنها می شود از بروز این موارد جلوگیری می کند .

تمامی سرویس دهندگان کاربامو گزینش شده، قابل اعتماد و متعهد هستند اما باید جهت آسودگی خاطر بیشتر، در طول مدت سرویس دهی در منزل یا محل کار حضور داشته باشید .

سرویس دهنده و سرویس گیرنده می پذیرند که از کاربامو برای انجام هیچ فعالیت غیر قانونی و مغایر با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده نکنند .

سرویس دهنده و سرویس گیرنده متعهد می شوند که از هرگونه استفاده ای که به کاربامو و شرکای آن صدمه وارد کند خوداری نمایند .

سرویس گیرنده می پذیرد که کاربامو ممکن است از ارسال اس ام اس به عنوان راه ارتباطی  استفاده نمایند . سرویس گیرنده ممکن است یا دریافت این پیامک ها مشکل پیدا کند و یا به صورت اختیاری از دریافت پیامک ها انصراف دهد . کاربامو درهیچ موردی تعهدی نسبت به عدم دریافت پیامک از سوی سرویس گیرنده یا سرویس دهنده ندارد .

 

سرویس گیرنده می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود در کاربامو دارد مستقل از روش کسب آن (در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که کاربامو در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از سرویس ارایه شده توسط کاربامو قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد .

سرویس گیرنده می‌پذیرد کدهایی که جهت ارایه تخفیف به وی داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که کاربامو برای ارائه این کدها هزینه ای از سرویس گیرندگان دریافت نمی‌کند، این حق برای کاربامو محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که کاربامو تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته است و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجه استفاده از آنها به حساب سرویس گیرنده اضافه شده است را باطل یا حذف کند .

مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از کاربامو به عهده سرویس گیرنده است. کاربامو نسبت به اجرا شدن سرویس ارائه شده روی همه دستگاه‌ها یا همه شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) تضمینی نمی‌دهد .

سرویس گیرنده می پذیرد انتخاب سرویس و شرایط و ضوابط آن و همچنین سرویس دهنده و قیمت و شرایط آن به عهده خود بوده و کاربامو نقش کاتالیزور و تسهیل گر را در این فرآیند ایفا می کند .

سرویس گیرنده متعهد می شوند پس از اتمام سرویس از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از کاربامو، از سرویس دهنده کسب کرده است هیچ‌گونه استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات سرویس دهنده در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوه دیگری نیز مغایر با قوانین کاربامو خواهد بود.

سرویس گیرنده متعهد می‌شوند فقط در شرایط ضروری از اطلاعات سرویس دهنده استفاده کند. استفاده سرویس دهنده و سرویس گیرنده از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد .

کاربر می پذیرد متن حریم شخصی کاربامو(در انتهای صفحه) را مطالعه کرده و مورد قبول ایشان است .

هزینه ها و پرداخت

سرویس گیرنده آگاه است که استفاده از کاربامو می‌تواند هزینه‌هایی برای او داشته باشد .

امکان استرداد هزینه‌هایی که سرویس گیرنده یا سرویس دهنده احیانا به کاربامو می‌پردازد وجود ندارد .

سرویس گیرنده می‌پذیرد هزینه سرویس به طور تقریبی در کاربامو از طرف سرویس دهنده مشخص شده و ممکن است با توجه به سرویس مورد نظر و پس از انجام بازدید توسط سرویس دهنده تغییرات نسبی در آن اعمال گردد و قیمت نهایی پس از بازدید به وی اعلام گردد، لذا در صورت تایید ، اعتراضی نسبت به هزینه سرویس نمی‌تواند داشته باشد .

پرداخت هزینه سرویس فقط به صورت نقدی و مستقیم توسط سرویس گیرنده به سرویس دهنده داده می شود و کاربامو نقشی در این تراکنش مالی نخواهد داشت .

. سرویس گیرنده اگر پس از ارسال درخواست سرویس و پذیرش درخواست توسط یک سرویس دهنده، سرویس را لغو کند، یا در مکان مشخص شده و در زمان مشخص حضور پیدا نکند با توجه به عدم رعایت مقررات مربوط ، که منجر به عدم حفظ شهرت کاری و اعتبار کاربامو می شود، کاربامو می تواند  ‌  مبلغی به عنوان وجه التزام ( با توجه به نوع سفارش تا سقف ۵۰۰۰۰۰۰ ریال ) طبق صلاح دید خود از سرویس گیرنده وصول نماید .

همچنین سرویس دهنده در صورت قبول یک درخواست سرویس در صورت عدم انجام و یا حضور نیافتن در محل و زمان مقرر مشمول پرداخت وجه التزام ( تا مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال با توجه به نوع سفارش ) بر طبق صلاح دید کاربامو می باشد . کاربامو می تواند این مبلغ را از وی وصول نماید .

سرویس دهندگان اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی حق ارایه تبلیغات به نفع خود یا برای خود را به هیچ روشی اعم از ارایه کارت ویزیت شخصی  ،  ارایه شماره جهت انجام سفارشات بعدی ، بدگویی از مجموعه کاربامو و یا هر عملی که موجب خدشه دار شدن وجه مجموعه کاربامو شود را ندارند و در صورت دریافت گزارش مردمی و یا از طریق بازرسی مجموعه کاربامو حق وصول وجه التزام تا مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال را دارد و همچنین این امر موجب قطع همکاری بین سرویس دهنده و کاربامو می شود .

سرویس دهنده ملزم به ارایه فاکتور قطعات و خدمات به سرویس گیرنده همراه با مشخصات امضا ، مهر شخصی و یا شرکت ارایه دهنده خدمات است . فاکتور در صورت نداشتن امضا و مشخصات فاقد اعتبار جهت پیگیری می باشد .

 

سرویس دهنده می‌پذیرد هر گونه تخریبی غیر اصولی که در منزل سرویس گیرنده در نتیجه استفاده از سرویس وی ایجاد شود، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط به تعمیر، شست و شو و … به عهده وی خواهد بود. در چنین مواردی کاربامو حق دارد این هزینه‌ها را از وی وصول نماید .

در خصوص هرگونه خسارت جانی یا مالی که در نتیجه اتفاقات حین اجرای سرویس توسط سرویس دهنده یا سرویس گیرنده رخ می دهد، کاربامو مسئولیتی نداشته و نخواهد داشت .

مسئولیت رعایت کلیه قوانین و مقررات نافظ بر کسب و کار سرویس دهنده اعم از کسب مجوزهای قانونی و امور مالیاتی و … عهده وی بوده و کاربامو مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت .

محدودیت مسئولیت

سرویس گیرنده می‌پذیرد که کاربامو پیمانکار نهایی نیست، بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری یا تلفنی است که ارتباط بین سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان را جهت توافق بر انجام یک سرویس فراهم می‌کند. در کاربامو سرویس دهنده مختار است یک درخواست سرویس را بپذیرد یا رد کند، همچنین سرویس گیرنده مختار است پس از ارسال درخواست سرویس و مشخص نمودن سرویس دهنده و قبل از عزیمت سرویس دهنده به نقطه مبداء، سرویس را انجام دهد یا خیر. لذا هر سرویسی که سرویس دهنده به سرویس گیرنده ارایه می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین ایشان در نظر گرفته شود. کاربامو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال مسائلی که در حین ارایه سرویس ممکن است اتفاق بیافتد، از قبیل تاخیر و درگیری حل نشدن مشکل پس از دریافت سرویس و … ندارد .

سرویس دهنده متعهد می گردد در انجام و ارایه خدمات به سرویس گیرنده حداکثر تلاش خود را نموده و از نیروهای متعهد، سالم و امین استفاده نماید .

کاربر می‌پذیرد مسئولیت تمامی خطرها و اتفاقاتی که ممکن است در نتیجه استفاده از کاربامو یا سایر سرویس مرتبط با کاربامو، برای کاربر به وجود بیاید به عهده کاربر است. کاربامو هیچ مسئولیتی در قبال مشکلاتی که ممکن است در نتیجه استفاده از کاربامو توسط یک کاربر، برای کاربران یا افراد دیگر ایجاد شود از جمله از بین رفتن داده‌ها، مصدومیت‌هایی که به افراد وارد می شود، یا صدمه‌هایی که به دارایی‌های افراد وارد می‌شود به عهده ندارد .

کاربامو هیچ تضمینی در خصوص کیفیت سرویس، زمان ارائه سرویس و یا کیفیت و سلامت محصولات و قطعات که با استفاده از سرویس‌های کاربامو خریداری شود ارائه نمی‌دهد .

خدمات کاربامو با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه می‌شود که کاربامو کنترل صد در صد روی سرویس دهندگان ندارد. لذا سرویس گیرنده می‌پذیرد که این خدمات قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و کاربامو مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد .

کاربامو مسئولیتی در قبال کالاها یا اشیایی که سرویس گیرنده ممکن است در  حین انجام سرویس توسط سرویس دهنده گم کنند ندارد، هرچند همکاری لازم برای یافتن اشیاء گم شده توسط کاربامو صورت خواهد گرفت .

‌موارد فنی

محتوای تولید شده توسط کاربران
کاربامو ممکن است گاهی به کاربران اجازه دهد که در وب سایت، برنامه موبایل و یا سایر بخش‌های این سرویس عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب(شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و …) که به این شکل در سرویس ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود اما با ثبت آنها در سرویس‌های مرتبط به کاربامو کاربران این حق را به کاربامو می‌دهند که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین کاربامو مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص یا شرکت‌های دیگر منتقل کند .

قطع سرویس
کاربامو در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر (سرویس دهنده یا سرویس گیرنده) می‌تواند برای کاربامو یا مشتریان خطرناک باشد یا مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به کاربامو را دارد .

توافق از راه دور

کاربر توافق می‌کند جهت مبادله آسان اطلاعات، کلیه تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به کاربامو ، از طریق سیستم رایانه‌ای و پیامکی کاربامو بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند .

مسئولیت حفظ و حراست از شماره نلفن اعلام شده به شرکت برعهده کاربر بوده و کاربر ضمن پذیرش این مسئولیت، کلیه داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیه نامبرده غیر قابل استماع و مردود است .

کاربر می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های ادامه روند سفارش و عدم کنسل کردن سفارش اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف کاربامو به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است .

کاربر با ثبت سفارش در کاربامو قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای ، الکترونیکی و تلفنی اعلام می‌کند .

جمع آوری اطلاعات

اطلاعاتی که شما مستقیما در کاربامو ثبت می‌کنید
بخشی از اطلاعاتی که کاربامو ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست سرویس، تماس با مرکز تماس و یا روش‌های مشابه در سیستم ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌شود .

 

اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود

علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سیستم ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس تولید می‌شود نیز در کاربامو ذخیره می‌شود. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند .

نحوه استفاده از سرویس

کاربمو اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت کاربامو را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهینه‌سازی کیفیت سرویس استفاده می‌شود .

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت

کاربامو ممکن است اطلاعات مربوط به دستگاهی که شما از طریق آن از سرویس استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت‌افزاری و همچنین  اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه وای فای  و ۳ جی و غیره را ذخیره کند .

استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در کاربامو ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد: ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات
برقراری ارتباط بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده جهت تسهیل فرآیند. به طور مثال سرویس دهنده می‌تواند با شماره تلفن همراه سرویس گیرنده برای پیدا کردن وی استفاده نماید .
ارتباط کاربامو با سرویس گیرنده جهت اطلاع‌رسانی

شخصی‌سازی سرویس برای هر سرویس گیرنده شامل ارائه پیشنهادهای ویژه