کولر گازی بوشهر

کولر گازی بوشهر

خدمات کولر های گازی معمولا به سه دسته تقسیم می شوند که هرکدام به بصورت جداگانه نیازمند تخصص های مربوط به خود است . از آنجا که کولر های گازی بسیار دستگاه های حساسی هستند نصب ، سرویس و تعمیر آن ها نیز بسیار نیازمند توانایی و تخصص است .
جهت ثبت سفارش خدمات کولر گازی بوشهر کلیک کنید

در این مقاله به برسی خدمات مورد نیاز کولرهای گازی میپردازیم :

۱- نصب

نصب کولر های گازی آز آنجا که دستگاه به تازگی و برای بار اول راه اندازی می شود بسیار امر مهمی است . چرا که در این مرحله تصمیمات بسیار مهمی از طرف نصاب باید گرفته شود تا فشار اضافه به دستگاه وارد نشود . بعضی از این تصمیمات مهم عبارتند از : آیا اندازه کولر با اندازه اتاقی که کولر قرار است در آن نصب شود م خوانی دارد یا خیر و اینکه با توجه به شکل اتاق پنل داخلی دستگاه در کجای اتاق و در چه ارتفاعی باید قرار بگیرد . همچنین نصاب باید ب این نکته توجه داشته باشد که ایا برای اتاق مورد نظر از قبل جایی برای خروج لوله ها در نظر گرفته شده یا خیر و با توجه به این موارد محل قرار گیری موتور را مشخص کند .

جهت ثبت سفارش خدمات کولر گازی بوشهر کلیک کنید

۲ – سرویس

سرویس کولر گازی هم با توجه به اندازه موتو ، مارک و محل قرار گیری پنل داخلی داری چالش های فراونی است که فقط یک نصاب با تجربه می تواند از پس آن بر بیاید . پس جهت سپردن سرویس کولر گازی خود حتما از سابقه کاری نصاب و سرویس کننده کولر گازی اطمینان حاصل کنید تا در اثر عدم دقت لازم در انجام کار مشکلی برای دستگاه شما در آینده به وجود نیاورد . بعضی از مواردی که فرد سرویس کننده دستگاه باید به آن ها دقت کنند عبارتند از : جدا کردن کامل برد دستگاه ، عدم استفاده از آب بسیار پر فشار ، خشک کردن دستگاه پس از شستشو و بع از آن نصب کردن برد دستگاه و همین طور چک کردن میزان گاز دستگاه و …

جهت ثبت سفارش خدمات کولر گازی بوشهر کلیک کنید

کولر گازی بوشهر

۳ – تعمیر

تعمیر کولر گازی بسیار بسیار امر تخصصی می باشد و شما باید در انتخاب تعمیر کار وسواس به خرج دهید زیرا یک خطای کوچک میتواند ضرری میلیونی به دستگاه شما وارد کند بار ها مشاهده شده که تعمیر کاران تازه کار به علت عدم توانایی در عیب یابی دستگاه قطعات سالمرا عوض کرده و همین موضوع نه تنها باعث رفع مشکل نشده بلکه هزینه های سنگی نیز برای صاحب دستگاه به ارمغان آورده .

اگر نیاز به هرکدام از خدمات کولر های گازی در بوشهر داشتید درسامانه آنلاین شرکت خدماتی کاربامو ثبت سفارش کنید . تا متخصصین با تجربه و آموزش دیده ما در محل شما حضور پیدا کرده و مشکل شما را رفع نمایند و همچین از حسن انجامکار خود اطمینان داشته باشید .

جهت ثبت سفارش خدمات کولر گازی بوشهر کلیک کنید

کار شما با ماست کاربامو در خدمت شماست
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *