سرویس کولر اسپیلت در بوشهر

سرویس کولر اسپیلت در بوشهر

کولر گازی در بوشهر یکی از پرمصرف ترین لوازم خانگی محسوب میشود. در نتیجه بهتر است سرویس کولر گازی منظم انجام شود تا در آینده هزینه های محتمل تعمیرات را کاهش دهد. تعداد زیادی از ثبت سفارشات در زمینه تعمیرات کولر گازی در سامانه کاربامو شامل موارد زیر است:

۱- برفک زدن کولر گازی                                                

۲- صدا دادن کولر گازی هنگام کار کرد

۳- آبریزش کولر گازی

۴- خنک کردن   

جهت درخواست خدمات سرویس کولر اسپیلت در بوشهر اینجا کلیک کنید

در صورت مشاهده چنین مواردی باید با متخصص کولر گازی تماس بگیرید. اما پیش از آن میتوانید خود اقداماتی را انجام دهید.

البته با عوض کردن فیلتر و شستشوی پنل داخلی یکی از مشکلات کولر گازی یعنی سرمایش تا حدودی رفع می گردد

( البته سرد نکردن کولر گازی میتواند دلایل دیگری نیز داشته باشد )

۱- تمیز کردن پنل داخلی: پس از قطع کردن برق کولر قاب پنل را باز کرده و گردوغبار و چربی های را از روی پنل بشووید و تمیز کنید.سپس با پاشیدن آب به کمک آبپاش صفحه های رادیات را تمیز کنید.

۲- تمیز کردن فیلتر: با کمک آبپاش آب را برروی فیلتر ریخته و با یک مسواک گرد و غبار را از روی فیلتر کولر گازی پاک نمایید.دقت کنید که ممکن است فیلتر ها بخاطر جذب چربی به خوبی با آب پاک نشود پس میتوانید مقداری مایع شستشو به مسواک اضافه کنید تا فرآیند شسشو را بهینه کنید.

بستن و محکم نمودن پنل: بعد از انجام اقدامات گفته شده منتظر بمانید قطعا داخلی خشک شود و سپس مانند قبل پنل را روی یونیت داخلی نصب کنید. و درب کولر گازی را  محکم ببندید. توجه داشته باشید پنل باید روی یونیت به درستی محکم نصب شود تا زا بروز صدای ناهنجار جلوگیری گردد.

جهت درخواست خدمات سرویس کولر اسپیلت در بوشهر اینجا کلیک کنید

۳- بستن پنل و محکم نمودن پنل : بعد از انجام اقدامات گفته شده منتظر بمانید قطعات داخلی خشک شود و سپس مانند قبل پنل را روی یونیت داخلی نصب کنید و درب کولر گازی را محکم ببندید. توجه داشته باشید پل باید روی یونیت به درستی و محکم نصب شود تا از بروز صدای ناهنجار جلوگیری گردد.

پس چرا باید از خدمات سرویس کول کاربامو استفاده کنیم؟ سرویس کردن کولر توسط خودتان جز اقدامات سطحی میباشد.باتوجه به اینکه در بوشهر کولر در هر سال بطور میانگین بیش از شش ماه کار می کند باید بصورت سالانه حداقل یکبار بصورت کامل سرویس شود. از طرفی بعضی کولر بگونه ای طراحی شده اند که دسترسی به پنل داخلی آن ها مشکل است. در این موارد بهتر است از تعمیرکاران مجاز و حرفه ای بهره بجویید  تا خطر آسیب رسیدن به کولر به حداقل برسد.

سرویس کولر اسپیلت در بوشهر

هزینه سرویس کولر گازی چقدر است؟

بهترین زمان برای سرویس کولر گازی کی میباشد؟

جمع بندی: شما نیز اگر در منزل یا محل کار خود از کولر گازی استفاده می کنید و همکنون از اهمیت سرویس کولر گازی باخبر شدید بهتر است به سرویس کردن کولر گازی خود اقدام کنید تا از پرداخت هزینه اضافه در آینده جلوگیری نمایید

جهت درخواست خدمات سرویس کولر اسپیلت در بوشهر اینجا کلیک کنید
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *